Op zaterdag 5 juli was de informatiemarkt RijswijkBuiten. Tijdens deze informatiemarkt hebben we de vele bezoekers samen met onze partners bijgepraat over de laatste ontwikkelingen in de wijk én omgeving.
Plannen voor Pasgeld
De informatiemarkt staat vooral in het teken van de conceptplannen voor Pasgeld, het laatste deelgebied van RijswijkBuiten. Zo konden bezoekers kennismaken met het eerste project in Pasgeld: Buitenhof. De naam spreekt al voor zich, want deze woningen worden letterlijk in een hofje gebouwd. In totaal bestaat het hofje uit 36 eengezinswoningen en 6 specials zoals een kangoeroe woning, een woon-werkwoning of een woning met extra studio. Meer informatie over Buitenhof leest u op de projectpagina.
Tijdens de informatiemarkt waren er ook stands waar je meer te weten kon komen over:
- groen in de wijk, maar ook over hoe je jouw eigen tuin kunt vergroenen;
- wat een woning in RijswijkBuiten zo duurzaam maakt (gasloos, zonnepanelen en andere duurzame installaties in de woningen);
- hoe we duurzaam bouwen in RijswijkBuiten (klimaatadaptief en natuurinclusief);
- (deel)mobiliteit en openbaar vervoer;
- de mogelijkheden die er zijn om de aankoop van een woning in RijswijkBuiten te financieren, zoals erfpacht en de starterslening;
- voorzieningen in de wijk en de omgeving, zoals basisscholen en sport.
Deze informatie vindt u terug op de verschillende pagina’s op onze website. Ook kunt u de panelen hieronder bekijken.
Op de hoogte blijven?
Meld je dan snel aan voor onze digitale nieuwsbrief via www.rijswijkbuiten.nl/nieuwsbrief. Zo blijf je op de hoogte van alle toekomstige ontwikkelingen in de wijk.
Vragen
Stuur een mail naar rijswijkbuiten@rijswijk.nl. Of bel naar telefoonnummer 070 – 326 1975 (bereikbaar van maandag t/m donderdag).


